SITEMAP

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Current Range: 4 / 27 / (493761 - 493815)

493761. 18+
چرا نمیتونم واسه شما کامنت بزارمممم؟ نوشته شده در پنجشنبه چهارم تیر ۱۳۹۴ساعت 1:40 توسط معین. نوشته شده در سه شنبه یازدهم شهریور ۱۳۹۳ساعت 1:11 توسط معین. نوشته شده در دوشنبه بیست و سوم تیر ۱۳۹۳ساعت 18:14 توسط معین. نوشته شده در دوشنبه نهم تیر ۱۳۹۳ساعت 15:4 توسط معین. به افتخار هرچی مادر نازنینه که بچش. نوشته شده در جمعه بیست و دوم فروردین ۱۳۹۳ساعت 11:3 توسط معین. به نظر من 2. عکس های خنده دار. ترول های خنده دار. نوشته شده در جمعه هجدهم بهمن ۱۳۹۲ساعت 16:13 توسط معین. عکس های خنده دار. ترول های خنده دار.
tanhaiebaup18.blogfa.com
493762. تنهای بی همتا......عشق......
تنهای بی همتا.عشق. عکس های زیبا و عاشقانه. سلام دوستان عزیزم به وبلاگ من خوش امدین. طراح تمام متن هایی که در ا ین وبلاگ میزارم خودم هستم. خوشحال میشم نظراتتون رو درباره ی وبلاگم متن هاوعکس هایی که میزارم بگین. دوستتون دارم حالا برین بقیه ی مطلب هارو بخونین و امید وارم لذت و استفاده ی ممکن از وبلاگم ببرین. راستی به علت به روز بودن سایت از طریق ارشیو به مطالب دیگر مراجعه کنید. پنج شنبه 30 مرداد 1393برچسب:. ساعت 16:15 توسط ریحانا. حالا فهمیدم قلب من برایه تو. فقط یه چک نویس بود. ساعت 17:11 توسط ریحانا.
tanhaiebihamta.lxb.ir
493763. ... رفتار من عادی است !!
رفتار من عادی است! روزهای انتظار .چه عاشقانه مرا می شکند . و توچه سرد از من عبور می کنی! منو بشنو از دور. دلم می خواهدت . . تلخ تر از خودم. از اینجا تا هدف). دختری از دیار پاییز. شراب تلخ می خواهم. اینجا چراغی روشن است. گویی که زیر آب فریاد می زنم. ساده بودم.تونبودی.باران بود! می خوام بمونم (فروغ خاموش ). دیدی من تعبیرم از عشق تو راست بود. گالري عکس هاي زیبا. Design By : Avazak.ir.
tanhaiebito.persianblog.ir
493764. تنهايي دل.......
دیروز در کنار تو احساس عشق بود. دستان کوچکت که پر از یاس عشق بود. دستان کوچکت که جنون مرا نوشت. این واژه های غرق به خون مرا نوشت. هرجا که رد پای شما هست می روم. فکری بکن به حال من از دست می روم. قلبم شکسته است و هی سرد می شوم. بگذار بشکند عوضش مرد می شوم. دستان خسته ام به شقایق نمی رسد. فریاد من به گوش خلایق نمی رسد. این دست ها همیشه پر از بوی یاس نیست. یا مثل چشم های شما با کلاس نیست. این رسم زندگی ست بزرگ و بزرگ تر. هر چه بزرگ تر و سپس هرچه گرگ تر. بین خودم و آینه دیوار می کشم. THE INTERVIEW WITH GOD.
tanhaiedel.blogfa.com
493765. دخترک
ما نسلی هستیم که بهترین حرف های زندگیمان را نگفتیم . 1777;۳٩۱/٦/۱٧ ] [ ٧:٥٥ ‎ب.ظ ] [ پریسا ] [ نظرات . دنبال نیمه گمشدتون نگردید . خدا بعضی ها رو لنگه به لنگه آفریده ! 1777;۳٩۱/٦/۱٧ ] [ ٧:٥٢ ‎ب.ظ ] [ پریسا ] [ نظرات . آهای زندگی . بیا کمی با هم درد و دل کنیم .اول من . قبول؟ بیشتر از همیشه . چه سکوت سردی . دنیا پر از برگهای زرد و خشک شده ! انگار همه ی روز های خدا جمعه است . دلگیرم! حس پوچی سراسر وجودم را در بر گرفته . بین من و انسان ها دیواری کشیده ای از جنس غربت . بیا شرط بندی کنیم . به من هم کلی بدهکاری .
tanhaiedokhtarone.persianblog.ir
493766. تنهایی دو نفره
تنهام ولی خاطراتش ولم نمیکنه. تنهاییه دو نفره آدمو بلاتکلیف میکنه. نوشته شده در ۹۲/۰۸/۱۸ساعت 2:45 توسط Jimmy. بالاخره موقش رسید. سربازی. تو اسفند ماه گذشته دفترچه خدمت رو پست کردم.بالاخره بعد از شیش ماه جوابش اومد. اول شهریور اعزام میشم. یعنی 15 روز دیگه. خیلی منتظرش بودم. البته منم مثله خیلی از پسرا اگه معاف میشدم خوشحال میشدم. نه بخاطر ترس از سربازی. فقط واسه اینکه پدر مادرم تنها نشن. اقدام هم کردم ولی خب قسمت نبود معاف شم. به هر حال باید برم. ولی از یه چیز ناراحتم و پشیمون. با تو شد خلاصه انگار. من نم...
tanhaiedonafare.blogfa.com
493767. تنهایی - آریمتا
1578;صویر ثابت. دانلود فیلم ایران برگر با کیفیت HD. توجه : در صورت نارضایتی صاحب اثر لینک دانلود حذف می شود. داستان فتحالله خان و امرالله خان است که بر سر انتخابات شوراها در یک روستا با یکدیگر رقابت میکنند. متاسفانه بدلیل نارضایتی صاحب اثر لینک حذف شده است . لینک دانلود کامل فیلم بعد از پخش. برچسبها: خلاصه فیلم ایران برگر. دانلود رایگان فیلم ایران برگر با حجم پایین. دانلود فيلم کم حجم ایران برگر. دانلود فیلم ایران برگر. نوشته شده در سه شنبه هجدهم فروردین ۱۳۹۴ساعت 19:17 توسط آریمیتا. برای کاهش اضطراب بیما...
tanhaiee-armita.blogfa.com
493768. تـنـهــ♥ــــایے لیـلا
تنهایے נنیاے נیگرے נارנ. سلام خوش اومנیט گلاے نازم. مט لیلا متولנ یہ روز پاییزے . 30 آذر. اینجا خونہ ے נل منہ مینویسم ڪہ تا ابנ بمونہ. اگہ پستے رمز נار بوנ رمز فقط بہ لینڪام נاנہ میشہ. از نوشتہ هام ڪپے برנارے نشہ لطفا. تباנل لینڪ فقط با נخترا. و נر آخر روزگارتوט خנایے. جمعه 13 شهریور 1394 ] [ 04:56 ب.ظ ] [ لے لے ع ڪاس. پنجشنبه 3 تیر 1395 ] [ 08:33 ب.ظ ] [ لے لے ع ڪاس. جمعه 28 خرداد 1395 ] [ 10:22 ب.ظ ] [ لے لے ع ڪاس. سلامتی روز رسیدن به آروزم. سلامتی خاطراتی که یادم میاد تو اون ثانیه های آخر. سلامتی لحظه...
tanhaiee-leyla.mihanblog.com
493769. ... تنهایی
یکشنبه 29 بهمن1391 2:20 PM. مرا به دلت بسپار. من از گم شدن در جای شلوغ بیزارم. دوشنبه 5 فروردین1392 9:14 AM. هر وقت ببارد دوست داشتنی است. تو برای من بارانی. دوشنبه 5 فروردین1392 9:4 AM. تسکین لحظات من است، برای مهربانیت پاسخی جز. دوشنبه 5 فروردین1392 8:52 AM. یاد قلبت باشد یک نفر هست که اینجا. بین آدمهایی که همه سرد و غریبند با تو. تک و تنها، به تو می اندیشد. دلش از دوری تو دلگیر است. یاد قلبت باشد، یک نفر هست که چشمش. به رهت دوخته ، بر درمانده. و شب و روز دعایش این است. همه هستی و رویایش را. به بهاری د...
tanhaiee.blogfa.com
493770. وبخوان غزل تنهایی مارا
وبخوان غزل تنهایی مارا. این وبلاگ تنها دل نوشته های ماست وارزشه دیگری ندارد. به نام تک معبودم. کاره من دردنیا به اخر رسیده است. اکنون منتظر تسویه حسابم. میدانم در اخر بدهکارهم میشوم چون کارگر خوبی نبودم اما من خسته شدم چه بدهکار چه طلبکار دیگر کاری در اینجا ندارم من میروم میروم. نوشته شده در شنبه هشتم آبان 1389ساعت 22:6 توسط تنها. شهیدان را به نوری ناب شوییم. درون چشمه مهتاب شوییم. شهیدان همچو آب چشمه پاکند. شگفتاآب را باآب شوییم. نثاره روحه شهیدانه این مرزوبوم صلوات. نوشته شده در جمعه پنجم شهریور 1389سا...
tanhaiee94.blogfa.com
493771. :)))
کلیه مطالب این وبلاگ. طراح قالب : آی تم. و اگر بر تو ببندد همه ره ها و گذر ها ره پنهان بنماید که کس آن راه نداند. یه مدت تقریبا طولانی نمیومدم از همتون بابت این چند وقت که نبودم معذرت میخوام. چهارشنبه یکم مرداد 1393 0:27. ɪʼᆻ ɩǫʂţ ŵɪţʜǫǔţ ȳǫǔ. چه زود دیر میشود. چه زود دیر می شود! درس اول : بابا آب داد ، ما سیرآب شدیم. بابا نان داد ، ما سیر شدیم. اکرم و امین چقدر سیب و انار داشتند در سبد مهربانی شان. و کوکب خانم چقدر مهمان نواز بود. و چقدر همه منتظر آمدن حسنک بودند. و در زندگی گم شدیم. زرد شدیم ، پژمردیم.
tanhaiee95.blogfa.com
493772. حرفایی ک زبان نزد ولی دل زد
حرفایی ک زبان نزد ولی دل زد. حرفایی ک زبان نزد ولی دل زد. دروغ گفتن را خوب یاد گرفته ام. حال م ن خوب است. فقط زیاد تا قسمتی هوای دل م طوفانی. همراه با غبارهای خستگی ست. و فکر می کنم. خدا هم از حرف های تک راری م ن خسته است. چه حس مشترکی داریم م ن و خدا. از حرف های تک راری من خسته است. از تک رار غم انگیز روزهایم. پنجشنبه ششم آذر 1393 11:17 - سمانه -. لمس کن کلماتی ر اکه برایت می نویسم . پنجشنبه ششم آذر 1393 11:18 - سمانه -.
tanhaieee.blogfa.com
493773. تنهایی سحر
خدا چرا دل منو شکستن. چرای دستای منو به زندگی نبستن. چرا رهام کردی میونه راهو. نوشته شده در جمعه پنجم خرداد ۱۳۹۱ساعت 15:15 توسط سحر. نتیجه ای به قیمت اشکایم. به تموم دخترا و پسرا بگم اگه کسی عاشقونه دوستون داشت همون لحظه اول سفت بش بچسبین . داغ عشق هیچکی مثله اون که پس میزندت نیست. چقده تنها شی وقتی هیچکسی هم قدمت نیست. جنگل چشمات هواش چه سرده هرنگاه تو حدیث درده. رفتنت دیگه شده واسم مسلم اما دل هنور باور نکرده. این وب برای همیشه بسته شد. نوشته شده در جمعه پنجم خرداد ۱۳۹۱ساعت 15:5 توسط سحر. گفتم استااااا...
tanhaieeeee-sahar.blogfa.com
493774. عاشقانه
0,0); if (document.all) { top.window.resizeTo(screen.availWidth,screen.availHeight); } else if (document.layers document.getElementById) { if (top.window.outerHeight. نوشته شده در شنبه پنجم تیر ۱۳۹۵ساعت 17:11 توسط جابر. كاش حضرت ادم ازان ميوه ممنوعه تناول نميكرد.تا انسان از بهشت برين به زمين رانده نميشد.كاش دنيا انقدر در نظر ما كوچك ئبود تا واژه كاش وحسرت از لغتنامه حذف ميشد.وهمه براي هم ارزش قاعل ميشدند. نوشته شده در پنجشنبه دهم بهمن ۱۳۹۲ساعت 22:44 توسط جابر. به زودي يك عكس گذاشته ميشود. اتش عشق تو باشد.
tanhaieha11.blogfa.com
493775. من با توأم اما تنهام
من با توأم اما تنهام. زندگی ما رو به اتمام است. از ابتدای آشنایی مون میگم . با خواهرش توی پارک آشنا شدیم. من وخواهرم بودیم ، خواهرم کوچکتر از من بود که عقد کرد، اونشب هم با خواهرم بیشتر دوست شد وکلی گفتن وخندیدیم، وقتی داشتیم از هم جدا می شدیم خواهرش گفت شماره هاتون رو میدین؟ من که گوشی نبرده بودم ولی خواهرم بهش شماره داد و منم با اکراه شمارمو دادم. ولی خب بعدش به این فکر کردم که ما تازه به این شهر نقل مکان کردیم وبعد از دانشگاه دوستی پیدا نکردم چه بهتر که این دختر دوستم باشه. اومدم از تنهایی هام بنویسم .
tanhaieham.blogfa.com
493776. تنهايي هاي مـــن...
سلام به چشم هايي كه در راه ماندند. دل هايي كه آنهارا راندند. سلام به اشك هايي كه غرورشان شكست. و عهدهايي كه كسي آنها را نبست . تنهايي را دوست دارم زيرا بي وفا نيست. تنهايي را دوست دارم زيرا عشق دروغي در آن نيست. تنهايي را دوست دارمزيرا تجربه كردم. تنهايي را دوست دارم زيرا خداوند هم تنهاست. تنهايي را دوست دارم زيرا. در كلبه تنهايي هايم در انتظار خواهم گريست. و انتظار كشيدنم را پنهان خواهم كرد. به تنهاییت قسم تنهای تنهايم" /. به تنهاییت قسم تنهای تنهايم. ميدونم يه دوست خوب مثل تودارم كه حتي. سال نومي شود&#...
tanhaiehayaman.blogfa.com
493777. تنهایی
به وبلاگ تنهایی خوش امدید*. زنی مشغول درست کردن تخم مرغ برای صبحانه بود. ناگهان شوهرش سراسیمه وارد آشپزخانه شد و داد زد: مواظب باش، مواظب باش، یه کم بیشتر کره توش بریز. وای خدای من، خیلی درست کردی. باید بیشتر کره بریزی. وای خدای من از کجا باید کره بیشتر بیاریم؟ دارن میسوزن. مواظب باش. گفتم مواظب باش! هیچ وقت موقع غذا پختن به حرفهای من گوش نمیکنی. عقلتو از دست دادی؟ یادت رفته بهشون نمک بزنی. نمک بزن. نمک. زن به او زل زده و ناگهان گفت: خدای بزرگ چه اتفاقی برات افتاده؟ شوهر به آرامی گفت. حافظ در عصر جدید.
tanhaiei.blogfa.com
493778. عاشقم
با درد خود بساز چندانکه با تو بسازد . [نهج البلاغه]. پارسی بلاگ، پیشرفته ترین سیستم مدیریت وبلاگ.
tanhaiei.parsiblog.com
493779. فقط به خاطر تو
فقط به خاطر تو. از دست های من تا موهای تو . فقط به خاطر تو 2. ღ ح رف دل ღ. دلنوشته های شب های تنهایی من. ارسال اس ام اس تبلیغاتی. و تو در هیاهو. چه شادمانه خاموش کردی آخرین شمع را. و من در سکوت. چه عاشقانه گفتم تولدت مبارک . چهارشنبه 1 مرداد1393 ] [ 12:38 ] [ تنهای جزیره و دانشجوی بیکار ]. دلم هوای آغوشت را دارد. هوای شبی سرد در آغوش مردانه ات. هوای نوازشهای بی پایان و زمزمه های عاشقانه ات. بگو تمام تو مال من است! دوشنبه 28 مرداد1392 ] [ 20:54 ] [ تنهای جزیره و دانشجوی بیکار ]. به لبخند بین حرف هایش.
tanhaiejazire.blogfa.com
493780. تنهایی
سلامی از دلی تنها. دلی آکنده از غم ها. گهی بی بار ، گهی بی یار ، گهی از عاشقی بیزار ،. گهی گریان ،گهی خندان ،گهی رنجیده از یاران. به تو ای نازنین انسان. تقدیم به همه شمایی که بهم سرمیزنید و توی غم ها و شادیهام همراهم هستید. نوشته شده در چهارشنبه 24 خرداد1391ساعت 16:39 توسط مهسا. کاش می شد " فقط " ، تو را داشته باشم. خدا هی بپرسد : خوب ، دیگر چه؟ من بگویم : هیچ ، همین کافیست! نوشته شده در چهارشنبه 10 اردیبهشت1393ساعت 11:9 توسط مهسا. چشم و دلم سیر نیست. همیشه دقیقآ وقتی پ ر از حرفی. وقتی بغض میک نی. چندم ک...
tanhaiejojo.blogfa.com
493781. تنهایی پر هیاهو
من هرگز نخواستم از عشق. من میخواستم با دوست داشتن. کودکانه و ساده و روستایی. نوشته شده در دوشنبه دوم دی 1392ساعت16:2توسط هانیه. کسانی که عهد خدا و سوگندهای خود را به بهایی اندک می فروشند،در آخرت نصیبی ندارند . خداوند در روز قیامت نه با آنان سخن میگوید نه به آنان نگاه میکند و نه آنان را پاکیزه می سازد و عذابی دردناک خواهند داشت. بعضی از آیه ها مرا حسابی به فکر فرو می برد.مثلا آیه هایی که در آنها. صحبت از خرید و فروش و داد ستد. خرید و فروش چیزهایی که ظاهرا خریدنی و فروختنی نیستند،مثل جان و. و هدایت و گمراهی.
tanhaiekhodam.blogfa.com
493782. 404 - Blog not found
وبلاگی با آدرس مورد نظر پیدا نشد.
tanhaiekhorshid.persianblog.ir
493783. ××ـهـآتـ گـآلِرے××
Salam inja webe galleryim axayi ke khoshemun biyad mizarim. Hata shoma dooste aziz link kon baad ramz begir. Doostaye aziz ma faghat ba webaye gallery link too link mishim. Agha haghe tohmat zadan ham nadari. Sefareshe ax ham darim. Dadashim taze shoro karde ba axash hal konid hesabi :). بچه هآ حس سر زدن ب وب هاتون نبود رمز پست هآى قبلى:. رمز اين پست عوض شد خوآستين بپرسين :. In che bache baziye rah endakhti zahra? Ag moshkeli darid be khodam begid. Be kasi ham marbut nemishe man chi kar mikonam. ر مز فقط...
tanhaiema.blogfa.com
493784. ·•●❤مهمون من باش و تنهاییتو قسمت کن❤●•·
مهمون من باش و تنهاییتو قسمت کن. اگه تنهاترین تنها شوم ، باز هم פ כا هست . . . ریاב ماבوتا پست موندگار. با تو هستم سهراب. ﺑﺎ ﺗﻮ ﻫﺴﺘﻢ ﺳﻬﺮﺍﺏ . . . ﺗﻮ ﮐﻪ ﮔﻔﺘﯽ : : :. ﮔﻞ ﺷﺒﺪﺭ ﭼﻪ ﮐﻢ ﺍﺯ ﻻﻟﻪ ﯼ ﻗﺮﻣﺰ ﺩﺍﺭﺩ؟ ﺭﺍﺳﺖ ﻣﯽ ﮔﻮﯾﯽ ﺗﻮ! ﭼﻪ ﺗﻔﺎﻭﺕ ﺩﺍﺭﺩ ﻗﻔﺲ ﺗﻨﮓ ﺩﻟﻢ . ﺧﺎﻟﯽ ﺍﺯ ﮐﺲ ﺑﺎﺷﺪ؟ ﯾﺎ ﺑﻪ ﻗﻮﻝ ﺗﻮ ﭘﺮ ﺍﺯ ﻧﺎﮐﺲ ﻭ ﮐﺮﮐﺲ. ﻣﻦ ﻧﻪ ﺗﻨﻬﺎ ﭼﺸﻤﻢ ، ،. ﻭﺍﮊﻩ ﺭﺍ ﻫﻢ ﺷﺴﺘﻢ! ﻓﮑﺮ ﺭﺍ . . . ﺧﺎﻃﺮﻩ ﺭﺍ . . . ﺧﻮﺍﺏ ﯾﮏ ﭘﻨﺠﺮﻩ ﺭﺍ . . . ﺯﯾﺮ ﺑﺎﺭﺍﻥ ﺑﺮﺩﻡ . . . ﭼﺘﺮﻫﺎ ﺭﺍ ﺑﺴﺘﻢ . . . ﻣﻦ ﺑﻪ ﺍﯾﻦ ﻣﺮﺩﻡ ﺷﻬﺮ ﭘﯿﻮﺳﺘﻢ . . . ﻣﻦ ﻧﻮﺷﺘﻢ ﻫﻤﻪ ﯼ ﺣﺮﻑ ﺩﻟﻢ . . . ﺁﺭﺯﻭ ﮐﺮﺩﻡ ﻭ ﮔﻔﺘﻢ ﮐﻪ : : :.
tanhaiema2ta.blogfa.com
493785. تنهــــاییـــــ مــــا
تنهایی های ما سه نفر. بر سنگ قب ر من بنویسید: : ! بنویسید بعد مرگم روی سنگ * با خطوطی نرم و زیبا و قشنگ. اینکه اینجا خفته در این گور سرد * بودنش را هیچ کس باور نکرد. وصیت نامه ی عشق. مرا در روزی بارانی دفن کنید تا آتش قلبم خاموش گردد و در. طابوتی بگذارید از چوب تا بدانند عشق من مانند چوب خاکستر شد. دستهایم را بر روی سینه ام قرار بدهید تا بدانند همیشه دوست. داشتم کسی را در آغوش بگیرم چشمهایم را باز بگذارید تا بدانند. همیشه چشم انتظار بودم صورتم را رو به غروب آفتاب بگذارید تا. دیگر ارزشی ندارد . مث ل شبای ...
tanhaiemaa.blogfa.com
493786. اگرتنهاترین تنهاشوم بازهم خداهست
اگرتنهاترین تنهاشوم بازهم خداهست. ترک ما کردی ولی با هر که هستی یار باش. این رفیقان نارفیقند ، گفتمت هوشیار باش . . . نوشته شده در چهارشنبه بیست و هفتم آذر 1392 ساعت 23:46 توسط آسی پولیکا. نوشته شده در چهارشنبه بیست و هفتم آذر 1392 ساعت 21:49 توسط آسی پولیکا. نوشته شده در چهارشنبه بیست و هفتم آذر 1392 ساعت 21:47 توسط آسی پولیکا. نوشته شده در چهارشنبه بیست و هفتم آذر 1392 ساعت 21:45 توسط آسی پولیکا. نوشته شده در جمعه هفدهم آبان 1392 ساعت 12:36 توسط آسی پولیکا. کدوم حس قشنگتری بهت مید؟ نوشته شده در شنبه شش...
tanhaiemah69.blogfa.com
493787. تنهایی
تنهایی های من دو نفره است.یا با تو،یا با خیال تو! لب هایت را با بوسه ای میبندم. باور ک ن بوسه نمیفهمد. تاريخ پنجشنبه هفدهم بهمن ۱۳۹۲ساعت 19:2 نويسنده تنها. اصل عشق جانم همان دلدادگی است. دل به دل دادن ، همان دلبستگی است. عشق چیزی نیست که از یادم رود. روزی از سر آید و از پا رود. باید عاشق بود تا عشقت دهند. عشق تو بینند ، سپس مهرت دهند. عشق محدود زمان و وقت نیست. عاشقی کار دل سرسخت نیست! تاريخ سه شنبه سوم دی ۱۳۹۲ساعت 12:2 نويسنده تنها. آخرش فقط گفت : بهتری؟ اعتماد های شکسته . دلتنگ شده ام . چه کردی با من؟
tanhaieman-74.blogfa.com
493788. هرجا چراغی روشنه از ترس تنها بودنه
هرجا چراغی روشنه از ترس تنها بودنه. تاريخ : شنبه بیست و دوم مهر 1391 11:33 نویسنده : مسعود. آرزوهایی که حرام شدند. جادوگری که روی درخت انجیر زندگی میکند. به لستر گفت: یه آرزو کن تا برآورده کنم. لستر هم با زرنگی آرزو کرد. دو تا آرزوی دیگر هم داشته باشد. بعد با هر کدام از این سه آرزو. سه آرزوی دیگر آرزو کرد. آرزوهایش شد نه آرزو با سه آرزوی قبلی. بعد با هر کدام از این دوازده آرزو. سه آرزوی دیگر خواست. که تعداد آرزوهایش رسید به. به هر حال از هر آرزویش استفاده کرد. برای خواستن یه آرزوی دیگر. و گاه ته دلت حتی ...
tanhaieman.blogfa.com
493789. ︻╦̵̵͇̿̿̿̿ Tanhaie Man╤───
یک کلام ختم کلام : هرکی پاک تره تنها تره. ﻫﺰﺍﺭ ﺑﺎﺭ ﺑﻬﺘﺮﺍﺳﺖ ﺍﺯ ﺑﻮﺩﻥ ﺑﺎ ﮐﺴﯽ ﮐﻪ. ﺑﻮﺩﻧﺶ ﺩﺭﻭﻍ ﻣﺤﺾ ﺍﺳﺖ! ﺩﻟﺶ ﮐﻪ ﻫﯿﭻ . ﺣﻮﺍﺳﺶ ﻫﻢ به ﺗﻮ ﻧﯿﺴﺖ. ﻭ ﻓﻘﻂ ﺯﻣﺎﻧﯽ ﺑﺎ ﺗﻮﺳﺖ ﮐﻪ ﮐﺴﯽ ﺭﺍ ﻧﺪﺍﺭﺩ! پنجشنبه بیست و دوم خرداد 1393 2:6 بعد از ظهر ɗєʅƨɦєƙʌƨƭє. اومد از اونی که. سه شنبه دوازدهم آذر 1392 8:16 بعد از ظهر ɗєʅƨɦєƙʌƨƭє. م رد است دیگر . و گاهی عاشقانه میگوید. تو چه میدانی ازبغض گلو گیر کرده یک مرد؟ تو چه میدانی که چشمانت دنیای او شده؟ از هق هق شبانه او که فقط خودش خبردارد و بالشش؟ مرد را فقط مرد میفهمد و مرد. مگر از اول بود؟
tanhaieman0111.blogfa.com
493790. تنهایم ای خدا
داستان اس ام اس. امشب میزنم به سلامتیه اون لامصبی که از زندگیم رفت. اما هنوز. از این دل لعنتی نرفته! به سلامتی اونیکه تا بود امید بود . نفس بود . آرامش بود . رویا بود . ولی خاطره شد . بغض شد . درد شد . کابوس شد . به سلامتیه کسی که عادت کردم به نبودنش، ولی باز دلم بودنش. سلامتی اون بی معرفتی که پا پیش گذاشتم واسه برگشتنش اما. فهمیدم دیگه ازم سیر شده. سلامتی اونی که گفت برو. سلامتی اونی که الان بدون من خوشه و حتی دیگه اسمم یادش نیست. سلامتی مخاطبی که دیگه خاص نیست چون مال من نیست. دنیا را بد ساخته اند.
tanhaieman19.blogfa.com
493791. تنهایی من
برچسبها: تینا آخوند تبار. نوشته شده در شنبه بیست و سوم اسفند ۱۳۹۳ساعت 16:5 توسط مهسا. جدیدترین مدل های مانتو مجلسی برند آی تک. کالری بيسكويت ساقه طلائي چقدر است. مدل مانتو ایرانی برند سندس. ممنوع براي گرم مزاجها. فروش ملک در تهران. اجاره آپارتمان 2 خوابه.
tanhaieman75.blogfa.com
493792. غريب تنها
آبروی حسین به کهکشان می ارزد ، یک موی حسین بر دو جهان می ارزد ، گفتم که بگو بهشت را قیمت چیست ، گفتا که حسین بیش از آن می ارزد. الحرام ، ماه شهادت نور چشم پیامبر و ۷۲ تن یاران با وفایش ، ماه پیروزی خون بر شمشیر را به تمامی دوستان تسلیت عرض میکنم. باز محرم شدو دلها شکست از غم زینب دل زهرا شکست. باز محرم شد و لب تشنه شد از عطش خاک کمرها شکست. آب در این تشنگی از خود گذشت دجله به خون شد دل صحرا شکست. قاسم ولیلا همه در خون شدند این چه غمی بود که دنیا شکست. محرم ماه غم نیست ماه عشق است محرم م حرم درد حسین است.
tanhaienamnak.blogfa.com
493793. رفاقت بي كلك
یه رابطه هایی مثل ریگ کفش می مونه. اولش سعی میکنی ق لش بدی ته کفشت و باهاش کنار بیای ولی آخرش مجبوری بندازیش بیرون! تاريخ : چهارشنبه بیست و سوم مرداد ۱۳۹۲ 1:21 نویسنده : سينا. از تصادف جون سالم به در برد و میگفت جونش را مدیون ماشین مدل بالایش است! و خدا همچنان لبخند میزد. تاريخ : چهارشنبه بیست و سوم مرداد ۱۳۹۲ 1:20 نویسنده : سينا. واسهء شکستن یه دل فقط یه لحظه وقت می خوای. اما واسه اینکه از دلش در بیاری شاید هیچ وقت فرصت نداشته باشی. تاريخ : چهارشنبه بیست و سوم مرداد ۱۳۹۲ 1:19 نویسنده : سينا.
tanhaiesina.blogfa.com
493794. ♥♥T@Nh@i & Gh@m♥kadeh Moh@mm@d♥♥
T@Nh@i and Gh@m kadeh Moh@mm@d. م ن و ت نهآیی . . . همه در دنیا کسی را دارند،برای خودشان. خ سرو و شیرین. لیلی و م جنون. پیرم رد و پیرز ن. چهارشنبه هجدهم دی 1392. دوشنبه شانزدهم دی 1392. به سلامتیه پسری که رفیقش بهش گفت اونور و ببین. گفت من به عشقم قول دادم چشم چرونی نکنم. گفت نه رفیق اونورو ببین اون پسره کیه با عشقت. برچسبها: سلامتیه همه خیانت دیدها. دوشنبه شانزدهم دی 1392. سلاممشکل روم حل شد. برای امدن روی بنر بالا کیلیک کنید. پنجشنبه پنجم دی 1392. سه،دو،یک. سوت داور! بچه بودی،بزرگ شدی، پیر شدی. امارگیر...
tanhaiesoltan.blogfa.com
493795. تنهای تنها
لحظه های زیبای تنهاییه من. بی تو برای زندگی دیگر توانی نیست. بی تو برای نفس کشیدن هم حال و هوایی نیست. بی تو خورشدی هم حوصله ی تابیدن ندارد. بی تو ستارگان دیگر آن سوی همیشگی را ندارن. بیا که زندگی زیبا شود. بیا که زندگی بوی عشق بگیرد. بیا که باز همه چیز زیبا شود. جمعه شانزدهم خرداد 1393 ] [ 3:49 ] [ امیر باباعلی ] . می رسد روزی که بی من سر کنی. می رسد روزی که مرگ دوست را باورکنی. می رسد روزی که تنها در کنار عکس من. شعرهای کهنه ام را مو به مو از بر کنی. روی هر سینه سری تکیه کند وقت وداع. نفس های آخر است.
tanhaietanha-2012.blogfa.com
493796. آسمان بی ستاره
متن , شعر و دلنوشته. به نام خدای تنها که تنهایی سزاوار اوست. به کلبه تنهایی من خوش آمدید. نوشته شده در سه شنبه سی ام خرداد ۱۳۹۱ساعت 22:37 توسط فرهاد. در شب قدر دلم با غزلی هم دم شد. بین ما فاصله ها واژه به واژه کم شد. بیت هایم همه قرآن روی سر آوردند. چارده مرتبه. آن گاه دلم م حرم شد. ابتدا حرف دلم را به نگاهم دادم. بوسه می خواست لبم، گنبد خضرا خم شد. خم شد آهسته از اسرار ازل با من گفت. گفت: ایوان نجف بوسه گه عالم شد. بعد هم پشت همان پنجره رویایی. چشم من محو ضریحی که نمی دیدم شد. به فدای لب خشکت! آموخته ا...
tanhaietanha1391.blogfa.com
493797. دل نوشته های دختر 17 ساله
دل نوشته های دختر 17 ساله. دل نوشته های دختر 17 ساله. آهای دنیاااااااااااااااااااا آهای دنیاااااااااااا چی ازجونم میخوای آهای دنیااااااااااا چرا دست از سرم بر نمیداری آهای دنیاااااااببین دارم دیوونه میشم آهای دنیااااااااااخیلی نامردیییییییییییی همش گریه همش زاری آهای دنیاااااااامن کوله بار دردم آخ کی مثل من درد داره آهای دنیاااااااااا چرادوس نداری کسی بمونه باهام همه کسم رو گرفتی آهای دنیاااااااااا واسم نمونده حالیییییییییییییییییییی. نوشته شده در سه شنبه هفتم آذر 1391ساعت 3:8 قبل از ظهر توسط الی. نوشته ...
tanhaietanha17.blogfa.com
493798. چرا کسی عاشقم نمیشه؟
چرا کسی عاشقم نمیشه؟ چرا کسی عاشقم نمیشه؟ آخه خدا چرا کسی منو دوست نداره؟ اخه چرا کسی عاشق من نمیشه؟ خو منم دل میخواد یکی عاشقم بشه. نوشته شده در سه شنبه بیست و دوم بهمن 1392ساعت 18:56 توسط unknown.
tanhaietanhaietanha.blogfa.com
493799. ☂פֿـوבم تنها בلم تنها☂
פ وבم تنها בلم تنها. פ ستہ ام از ایל مرבم. من نہ حوصلہ اینو בارم ڪ ہ بخوام خوבمو واسہ ڪ سے. ثابت ڪ نم.نہ پیگیر اینم ببینم بر בاشت بقیہ از من چیه. با حرف בیگران بہ چشم ڪ سے نیومבم.ڪ ہ حالا با حرف בیگران بخوام از چشم ڪ سے بیوفتم. من همینم ڪ ہ هستم. میخواے בرڪ م ڪ ن. نخواستے شرو ڪ م ڪ ن . نوشته شده در یکشنبه سوم اسفند ۱۳۹۳ساعت 23:40 توسط taraneh. نوشته شده در چهارشنبه دوازدهم فروردین ۱۳۹۴ساعت 15:22 توسط taraneh. نوشته شده در چهارشنبه دوازدهم فروردین ۱۳۹۴ساعت 15:21 توسط taraneh. یه روز قلاבش בست ما بوב.
tanhaietaraneh.blogfa.com
493800. khalvatkadeye man
تنهاییه من بهترین دوستای دوران غمگینیمن نمیزارم کسی راحت ازم بگیرتشون. این روزها انقدر از خودم دور شدم. که گاهی برای حس نزدیکی به این غریبه به ظاهرش مینگرم و عکس میگیرم و ثبت میکنم. حجم عظیم عکس ها. شاید اثباتی باشد به ثبات شخصیت من. نوشته شده در ساعت توسط amir. قطره بارون دلم خلوت زندون دلم. لیلای بی دریای من گریه مجنون دلم. ابر کبود من تویی بود و نبود من توی. مهر سجود من تویی وای به روزگار من. هوا تویی نفس تویی لحظه پیش.و پس تویی. عاشق در قفس منم ای دل بی قرار من. گریه منم ابر تویی درد منم صبر تویی.
tanhaieziba.blogfa.com
493801. دلتنگی...
خیلی راحت ازم گذشتی. احت از پیشم ر. فتی،خیلی راحت خسته شدی و ازم ر. د شدیاما اینو بدون هیچ کس به اندازه ی من دوست نداره. می خوام ازت گلایه کنم ،گلایه کنم بخاطر قولی که دادیو پاش واینستادی،علاقه ای که ازش دم زدیو نداشتی.گلایه کنم بخاطر ویرون کردن دنیای خوشگلی که باهم ساختیم.بخاطر بدیی که به من،خودت و دنیامون کردی. چرا گفتی می مونی اما نموندی؟ نگات،صدات حرف زدنات وشوخیات بعد یهو همشونو ازم گرفتی.نگفتی دوری ازت،دوری از همه اینا برام چقدر سخته؟ حالا حق دارم ازت گله کنم؟ حق دارم نفرینت کنم؟ ابدت همین جا بود؟
tanhaifaezeh.blogfa.com
493802. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ 𝓉𝒶𝓀 𝓅𝒶𝓇 Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
Ƹ Ӝ Ʒ 𝓉𝒶𝓀 𝓅𝒶𝓇 Ƹ Ӝ Ʒ. WELLCOME To mY weblog. Tarahi ghaleb : Ghalebhaa. تو بیمارست ان به دنی ا اومدم. از بچگی بزرگ شدم. چند سال سن دارم. تو دوران کودکی م بچه بودم. با رفیقام دوست شدم. تو خونمون زندگ ی میکنم. بعضی شب ا که میخوابم خواب میبینم. تا ح الا نمردم و. כاכاش پوریا و ابجے النا. כاכاش پوریا و כاכاش پیاҐ. כاכاش مهכے و ابجے رزیتا. ابجے فرینا و ωپیכه. OnLoad and onUnload Example. 14:35 / دوشنبه بیست و نهم دی ۱۳۹۳. ΩلاҐ بہ وب مל. ببیל مל نہ כا Ґ نہ شاפ Ґ. نہ با هر ᓗیونے میلاωҐ مל یہ כפ ترҐ. 18:56 /...
tanhaighazale.blogfa.com
493803. دلشکسته......
حالا میخوام یه داستان براتون بزارم امیدوارم خوشتون بیاد. یکی بود یکی نبود. یه پسر بود که زندگی ساده و معمولی داشت. اصلا نمیدونست عشق چیه عاشق به کی میگن. تا حالا هم هیچکس رو بیشتر از خودش دوست نداشته بود. و هرکی رو هم که میدید داره به خاطر عشقش گریه میکنه بهش میخندید. هرکی که میومد بهش میگفت من یکی رو دوست دارم بهش میگفت دوست داشتن و عاشقی. مال تو کتاب ها و فیلم هاست. روز ها گذشت و گذشت تا اینکه یه شب سرد زمستونی. توی یه خیابون خلوت و تاریک. داشت واسه خودش راه میرفت که. یه دختری اومد و از کنارش رد شد.
tanhaih.blogfa.com
493804. asheghane
Baraye ashegha baraye kasai ke shekaste eshghi khordan. ساعت بند چرم الیزابت. خرید گن لاغری زنانه. ساعت بند چرم الیزابت. گالري عکس هاي زیبا. خرید ادکلن مردانه لالیک. ام پی تری پلیر. اس ام اس عاشقانه. دیروز پس از یک هفته که مگسی در خانه ام میگشت، جنازه اش را روی میز کارم پیدا کر. جمعه سیزدهم دی ۱۳۹۲ ] [ 23:58 ] [ Matin ]. نگفتم تا کنون، اما کنون بشنو:. تورا بیش از همه کس دوست میدارم. جمعه سیزدهم دی ۱۳۹۲ ] [ 23:28 ] [ Matin ]. خوندنش حوصله میخواد.ولی خیلی قشنگه. جمعه سیزدهم دی ۱۳۹۲ ] [ 23:12 ] [ Matin ].
tanhaiha.blogfa.com
493805. کلبه ی تنهایی من
حکمرانیها میدانهاى مسابقت مردان است . [نهج البلاغه]. کلبه ی تنهایی من. نویسنده: ورتا(گل سرخ)(سه شنبه 87/5/22 ساعت 8:17 صبح). می روم شاید کمی حال شما بهتر شود. می گذارم با خیالت روزگارم سر شود. از چه می ترسی؟ برو دیوانگی های مرا. آنچنان فریاد کن تا گوش عالم کر شود. می روم دیگر نمی خواهم برای هیچ کس. حالت غمگین چشمانم ملال آور شود. باید این بازنده ی هربار-جان عاشقم-. تا به کی بازیچه ی این دست بازیگر شود؟ امکان ندارد هیچ وقت. این من دیرین من، یک آدم دیگر شود. دوستای گلم سلام و خداحافظ. منو ببخش. ببخش ای...
tanhaiha.parsiblog.com
493806. گالري
جمعه چهاردهم شهریور 1393. به وب منم سر بزن. جمعه چهاردهم شهریور 1393 20:57. چهارشنبه دوازدهم شهریور 1393. ميخوام پست هاي اين وب رو شما بزاريد. براي اينکه روي اين وب پست بزاري. نام کاربري : a@tanhaihaeman. کلمه عبور : 1234. چهارشنبه دوازدهم شهریور 1393 12:4. This template generated and design by Nightnama. On 2013 do not Copy. يه سايت با حال. چت چت روم فارسی.
tanhaihaeman.blogfa.com
493807. دوست تو
آنچه از مالت رفت و تو را پند آموخت ، از دستت نشد و نسوخت . [نهج البلاغه]. خنده خنده . خنده. خنده یک فضای احساسی به وجود می آورد و طرفین ، نیاز به برقراری ارتباط نزدیک تری به هم پیدا می کنند و از وجود هم احساس لذت بیشتری می برند . پولهای داخل کیف نوش جانت ، از شیر مادر حلالتر ، لطفا ترتیبی بدهید اسناد و مدارک به دستم برسد. برایم دردسر شده است . درگذشت گرامیتان را از صمیم قلب تسلیت عرض می نمائیم! یک عدد لباسشوئی پیدا شده . کله ام کدوم بود؟ تو رو خدا به من جواب بده! لیست کل یادداشت های این وبلاگ.
tanhaiham.parsiblog.com
493808. من موندمو...
دانلود فیلم مرتضی پاشایی. شنبه بیست و چهارم آبان 1393 ] [ 19:36 ] [ یک دل شکسته ] . یکشنبه هشتم تیر 1393 ] [ 16:18 ] [ یک دل شکسته ] . فقط گاهی به یادش که می افتم، دلم تنگ میشود. این که عشق نیست. شنبه هفتم تیر 1393 ] [ 17:34 ] [ یک دل شکسته ] . گالري عکس هاي زیبا. خرید بستنی ساز مجیک. عطر خدا آرامش واقعی. اس ام اس عاشقانه. این پست در مورد فیلم. صندلی و میز اداری.
tanhaiham2728.blogfa.com
493809. han 陳海晗
Studio SKLIM Anjali Chocolat. MONOCLE formwerkz terrace house. Via Tregunter apartment, Hong Kong. MONOCLE MONOCLE Singapore, 74 Jalan Kelabu Asap. MONOCLE 10 Scotts and Straits Kitchen, Grand Hyatt, Singapore. MONOCLE Singapore Creative, Energy and Transport. Ipli 67 Senett Lane, Singapore. GAD 279 Holland Road, Singapore. GAD 35 Portchester Avenue, Singapore. GAD 22 Chu Lin Road, Singapore. GAD 49 Jalan Binchang, Singapore. Lumen Light Panipa and Bang Saen residential. GAD 1 Lantana Avenue, Singapore.
tanhaihan.com
493810. عاشقانه های من
دنیای بی کسی ها دعوت گر شهر سکوتم کرده .به فریادم رس. دردناک ترین التماس جهان است ! نوشته شده در چهاردهم خرداد 1392ساعت 8:55 بعد از ظهر توسط محمد باقری. آدمی که دلتنگ است. هیچ حرفی حالی اش نیست. نوشته شده در چهاردهم خرداد 1392ساعت 8:51 بعد از ظهر توسط محمد باقری. من این نبودن های تکراری بی معنیت را اصلا نمیخواهم. نوشته شده در چهاردهم خرداد 1392ساعت 8:48 بعد از ظهر توسط محمد باقری. نمیدانم با این همه تنهایی. چگونه پا در جاده بی کسی ها گذارم. من که خودم را شکستم پس چرا به او نرسیدم؟ از مثبت بی نهایت. ترانه...
tanhaihayam.blogfa.com
493811. تنهایی
قیمت سرور اچ پی. قیمت لپ تاپ ایسوس. قیمت لپ تاپ لنوو. قیمت لپ تاپ اچ پی. قیمت لپ تاپ ایسر. قیمت مودم دی لینک. قیمت مودم تی پی لینک. قیمت یو پی اس. فروش یو پی اس. قیمت پرینترهای اچ پی. قیمت هارد اس اس دی. قیمت باتری لپ تاپ. آن که کرده وى او را بجایى نرساند نسب او وى را پیش نراند . [نهج البلاغه]. ارسالکننده : فاطمه محمدیان در : 91/6/2 9:26 عصر. وبلاگ من به آدرسtanhaihayam.loxblog.com تغییر یافته. برای بازدید به این آدرس مراجعه نمایید. ارسالکننده : فاطمه محمدیان در : 91/4/19 5:46 عصر. را به صفحه مانیتور.
tanhaihayam.parsiblog.com
493812. رفاقت ممنوع
پوریا از همیشه تنهاتر میشه. نوشته شده در دوشنبه بیست و هشتم شهریور ۱۳۹۰ 18:30 توسط پوریا. جواني را خري بي جار وجل بود خري كه لاغر و محتاج هل بود. خرك بيكاره بود از فرط پيري نديده در جهان او رنگ سيري. جوان بيكاره تر بود از الاغش وهم از تنبلي خشكيده باغش. كنار باغ او باغي دگر بود كه جولانگاه دزدي پسر بود. و صاحب باغ هم بعضا خبر داشت شبي از دزدي او پرده بر داشت. الاغ و صاحبش را گير آورد چماقي و يكی زنجير آورد. چو صبر وطاقت ايشان بشد سر بزد ده بر جوان يك بار بر خر. تمام دیشب رو اینجا بود. دلم برات تنگ شده.
tanhaihaye-pouria.blogfa.com
493813. zendaniye shakh
اشک های هر شب من. سر امتحان شهری دختره اومد نشست پشت فرمون. سرهنگه گفت خانوم روشن کنب برو عقب. روشن کردپ پیاده شد رفت عقب نشست. تاريخ دوشنبه بیست و هفتم مرداد 1393ساعت 11:28 نويسنده هانی. نمیدونم این به نفع خانوماس یا عاقایون. یه مرده میره پیش خدا میگه"خدایا چرا انقدر زن رو زیبا آفریدی؟ میگه چون تو از اون خوشت بیاد! مرده میگه پس چرا انقدر احمق آفریدی؟ خدا میگه برای اینکه اون از تو خوشش بیاد! تاريخ دوشنبه بیست و هفتم مرداد 1393ساعت 11:23 نويسنده هانی. ב ختران بے تقصیر نב. م ردیی د ر ر ختخواب نام هربان نیست.
tanhaihayeman.blogfa.com
493814. والپیپر دانلود
فروشگاه بزرگ پوشاک و زیور آلات. فروشگاه بزرگ پوشاک و زیور آلات. خرید اینترنتی ساعت گوچی. خرید گن لاغری مردانه. گن لاغری مردانه 2015. گن لاغری جدید واقعی. گن لاغری با قیمت کم. مدل های جدید شلوار گنی. عکس جدید شلوار گنی. ساق شلواری توکرکی جدید. خرید ساق شلواری توکرکی. نوشته شده در دوشنبه بیست و دوم دی 1393ساعت 12:39 توسط والپیپر دانلود. فروشگاه اینترنتی نیو شاپز. میباشد که در اون محصولات متنوع. ی به فروش میرسه خیلی از جمله فروش انواع زیور آلات. که زیر نظر سایت فروشگاهی بزرگ میهن استور. ز, جديدترين والپيپر ...
tanhaihayjervera.blogfa.com
493815. tanhaihong.com - Registered at Namecheap.com
This domain is registered at Namecheap. This domain was recently registered at Namecheap. Please check back later! This domain is registered at Namecheap. This domain was recently registered at Namecheap. Please check back later! The Sponsored Listings displayed above are served automatically by a third party. Neither Parkingcrew nor the domain owner maintain any relationship with the advertisers.
tanhaihong.com