kdk.lt kdk.lt

kdk.lt

PRADINIS

JAU 20 METŲ MES RUOŠIAME ČEMPIONUS! Štai kiek mūsų jau daug! Spalio 8d. Jonavoje vyko Jonavos mero taurės varžybos, kuriose S. Novikovaitė 36kg užėmė antrąją vietą, J.Saulėnas 30kg užėmė penktąją vietą. Lietuvos jaunučių žaidynės Kaune. T.Čalka 38kg užėmė antrąją vietą, M.Piliutis 73kg užėmė trečiąją vietą! Suomijoje, Tamperėje vyko European Cup, kur mūsų sportininkai, R.Diburys, 90kg, užėmė trečiąją vietą, S.Jablonskytė, 78kg, - pirmąją vietą!

PAGE
pradinis,istorija,galerija,tvarkaraštis,varžybos,media,kontaktai,24 oji kdk šventė,pradedame sportuoti,naujas tvarkaraštis,raquo;

PRADINIS

JAU 25 METUS MES RUOŠIAME ČEMPIONUS! Štai kiek mūsų jau daug! Spalio 8d. Jonavoje vyko Jonavos mero taurės varžybos, kuriose S. Novikovaitė 36kg užėmė antrąją vietą, J.Saulėnas 30kg užėmė penktąją vietą. Lietuvos jaunučių žaidynės Kaune. T.Čalka 38kg užėmė antrąją vietą, M.Piliutis 73kg užėmė trečiąją vietą! Suomijoje, Tamperėje vyko European Cup, kur mūsų sportininkai, R.Diburys, 90kg, užėmė trečiąją vietą, S.Jablonskytė, 78kg, - pirmąją vietą!

2

ISTORIJA - kdk.lt

Dziudo – tai ne tik sportas , tai gyvenimo b. Pasakojama ,kad Japonijoje gyvenęs gydytojas Akojama dažnai mėgdavęs vaikščioti po savo sodą ir grožėtis vyšnių šakomis. Sykį jis įsižiūrėjo į vyšnios šakelę ,kuri ramiai “miegojo” ,laukdama pavasario. Ant jos kūpsojo didžiulė sniego kepurė. Dziudo teigiamai veikia žmogaus organizmą , ugdo fizines ypatybes , formuoja moralines savybes : drausmingumą ,savarankiškum, principingumą, atsakingumą.

3

2014 gegužės mėn. tarptautinis vaikų turnyras.

4

TVARKARAŠTIS - kdk.lt

Priimami berniukai ir mergaitės nuo 4 metų. Treniruotes veda aukščiausios kategorijos dziudo specialistai:. Vigmantas Sinkevičius 7 dan. Danguolė Novikovienė 5 dan. Justina Valvonytė 2 dan. Justina Valvonytė - 2 dan. Danguolė Novikovienė - 5 dan. Vigmantas Sinkevičius - 7 dan.

5

PRADINIS

JAU 25 METUS MES RUOŠIAME ČEMPIONUS! Lietuvos jaunių žaidynių prizininkai : II-osios vietos: I.Sčerbinskaitė, L.Volfsonas,I.Lukauskis, III-osios vietos - A.Labutis ir T.Kurauskas. Katinėlių grupės balto diržo egzaminas. Pirmojo vaikų dziudo turnyro čempionai R.Zakarauskas, M.Ivanovas, N.Vidikas ir antros vietos laimėtojai R.Stancikas ir M.Čechanavičiūtė. 22 - asis KDK gimtadienis! Kviečiame pradėti naują dziudo sezoną, atsinaujinusiame Kauno Dziudo Klube!

UPGRADE TO PREMIUM TO VIEW 6 MORE

TOTAL PAGES IN THIS WEBSITE

11

LINKS TO THIS WEBSITE

judo.lt judo.lt

LDF nariai klubai

LDF klubai - nariai. 1 Kauno dziudo klubas,. Totorių g. 3) Tel: 37069825353 , judo@.kdk@gmail.com. 2 Šakių dziudo klubas AUDRA. El p klubasaudra@gmail.com. Tel: 8 604 04855, akasteckas@gmail.com. 4 Elektrėnų klubas DRAUGYSTĖ. Tel/Fax: 8 528 39578, astavitk@gmail.com. 5 Šiaulių DK LOKYS. 8 41 434998 slokys@gmail.com. 6 Alytaus apskrities dziudo klubas ŽARA,. Tel: 8 686 05157. 7 Alytaus DK ALYTIS. Tel/Fax: 8 315 37622. 8 Kauno DK DANAS. 8 37 206708 info@danas.lt. 9 Kauno DZIUDO TEM. Tel: 8 672 13674. 30 LD...

UPGRADE TO PREMIUM TO VIEW 0 MORE

TOTAL LINKS TO THIS WEBSITE

1

OTHER SITES

kdk.gov.tr kdk.gov.tr

T.C. Başbakanlık Kamu Diplomasisi Koordinatörlüğü

Dış Politika Tanıtım Programları. Kültür ve Tanıtım Faaliyetleri. Dış Politika Tanıtım Programları. Kültür ve Tanıtım Faaliyetleri. 10 Soruda Zeytin Dalı Harekâtı-Zeytin Dalı Harekâtı nedir? Mümbiç’in denetimi terör örgütünden alınıp bölgenin gerçek sahiplerine devredilmeli. DEAŞ, El Kaide ve Boko Haram gibi örgütlerin öncelikli hedefi, her zaman Müslümanlar olmuştur. Deniz Selin Ünlüdağ eskrimde Avrupa şampiyonu oldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan: Afrin şehir merkezinin kuşatmasına geçilecek. 2 Yıl Sonra Somali.

kdk.it kdk.it

kdk.it - This website is for sale! - k dk Resources and Information.

The owner of kdk.it. Is offering it for sale for an asking price of 5000 EUR! This page provided to the domain owner free. By Sedo's Domain Parking. Disclaimer: Domain owner and Sedo maintain no relationship with third party advertisers. Reference to any specific service or trade mark is not controlled by Sedo or domain owner and does not constitute or imply its association, endorsement or recommendation.

kdk.jp kdk.jp

KDK Website

BEWARE OF LOTTERY EMAIL SCAMS. Compact Axial Flow Fan. KDK Hong Kong 2009.

kdk.kamenz.de kdk.kamenz.de

KDK Kamenz Kommunale Dienstleistungen

Wir bieten technische und wirtschaftliche Dienstleistungen. Die KDK GmbH wurde 1993 gegründet. Derzeit sind 36 Mitarbeiter beschäftigt. Unser Unternehmen gliedert sich in die zwei Bereiche :. Ob Sie eine maschinelle Straßenreinigung, den Einsatz der Schneefräse, professionelle Bauleistungen oder die Pflege Ihrer Grünanlagen benötigen. Bei uns sind Sie richtig. Rufen Sie uns an! Wir beraten Sie schnell und kompetent.

kdk.knpp.eu kdk.knpp.eu

SOD Login

Haben Sie Ihr Passwort vergessen?

PRADINIS

kdk.lv kdk.lv

Patent Agency KDK

27, Dzerbenes Str., suite 206 Riga, Latvia, LV-1006. Phone: 67552530, 67552066, 67545130 Fax: 67550700, 67552066 E-mail: kdk@kdk.lv. Mailing address: P.O.B. 185, LV-1084 Riga, Latvia. SIA PATENTU AGENTURA KDK, Dzerbenes iela 27 - 206, Riga, LV-1006, LATVIA, Phone: 371 67552530, Fax: 371 67550700, kdk@kdk.lv.